Dolder Waldhaus biedt vanaf een hoge positie op de heuvel uitkijkend op Zürich panoramische vergezichten van de stad. Het ligt slechts een paar minuten van het centrum, het meer en de Alpen.
Het is de ideale bestemming voor zakenreizen of een korte vakantie, indien u vredige rust wenst te combineren met ontspanning. Het 4-sterren hotel heeft 70 kamers en 30 appartementen, allen met balkon en panoramisch uitzicht, alsmede verschillende vergaderzalen. Het Dolder Waldhaus Restaurant, met zijn zonneterras, serveert een breed scala aan heerlijke specialiteiten en is populair onder de lokale bevolking. Als u wilt genieten van totale ontspanning, vergeet dan niet het overdekte zwembad met sauna, zonnebank en massageruimtes te bezoeken. Het nabijgelegen Dolder Sports biedt faciliteiten voor veel verschillende soorten sporten.
Kamers: 70
Beschikbaarheid
Vul de data van uw verblijf in om de beschikbaarheid te controleren
In welke periode wilt u hier verblijven?
Hotelfaciliteiten
Algemeen
Restaurant –
Bar –
Receptie 24 uur –
Kranten –
Tuin –
Terras –
Rookvrije kamers –
Lift –
Kluisje –
Bagage-opslag –
Homovriendelijk –
Anti-allergene kamers
Activiteiten
Tennisbaan –
Sauna –
Golfbaan (binnen 3 km) –
Solarium –
Massage –
Speeltuin –
Hiking –
Minigolf –
Zwembad Binnen –
Zwembad Buiten
Diensten
Roomservice –
Vergader-/feestzaal –
Business-centrum –
Wasserij –
Stomerij –
Ontbijt op de kamer –
Strijkservice –
Valutawissel
Internet
Draadloos internet (hotspot) is beschikbaar in het gehele hotel en kost CHF 10,00 per uur .
Parkeren
Gratis Privé parkeren is mogelijk bij het hotel zelf.
Regels van het hotel
Dit zijn de algemene voorwaarden van het hotel. Aangezien zij per kamertype kunnen verschillen, dient u tevens de kamerbeschrijving te raadplegen.
Inchecken
Vanaf 14:00 uur
Uitchecken
tot 12:00 uur
Annuleringen
Bij annulering tot 1 dag vóór de aankomstdatum
worden geen kosten in rekening gebracht.
Bij annulering daarna of indien u niet komt opdagen (no-show) wordt de eerste overnachting in rekening gebracht.
Kinderen en extra bedden
Alle kinderen tot 6 jaar oud verblijven gratis in het hotel, wanneer er gebruik wordt gemaakt van de reeds aanwezige bedden.
Alle kinderen tot 2 jaar oud verblijven gratis in het hotel, babybedjes inbegrepen.
Alle oudere kinderen of volwassenen betalen CHF 110,00 per persoon per nacht extra bedden inbegrepen.
Maximumaantal extra bedden/babybedjes in een kamer: 1.
Extra bedden en babybedjes zijn op aanvraag. De beschikbaarheid dient door het hotel te worden bevestigd.
Toeslagen zitten niet bij het totaalbedrag van uw reservering inbegrepen en worden in het hotel apart in rekening gebracht.
Huisdieren
Huisdieren zijn toegestaan (mogelijk tegen betaling).
Geaccepteerde creditcards
- American
- Visa
- Euro/Mastercard
- Diners
Het hotel behoudt zich het recht voor uw creditcard op geldigheid te controleren.
Reisinformatie
The complimentary Dolder shuttle bus operates between the city centre and the hotel (Monday to Friday).
The City Hotel Bus runs every half hour between the airport and the hotel. Please make your reservation and get your tickets at least one hour prior to departure at the front desk.
From the main railway station:
- Tram no. 3 in direction Klusplatz
- At Römerhof take the Dolder funicular to the Waldhaus (second station).