Het Savoia & Jolanda ligt op een steenworp afstand van wellicht het meest beroemde plein ter wereld, het San Marco-plein (Piazza San Marco). Geniet van elegante kamers en junior suites met een panoramisch uitzicht op de Lagune.
Het Savoia & Jolanda ligt aan het water, langs de Riva degli Schiavoni, en geniet een van de mooiste locaties van Venetië, met een weergaloos uitzicht op het Bacino draadloos internet San Marco en San Giorgio-eiland. Het is niet verrassend dat al ruim honderd jaar gasten van over de hele wereld dit hotel kiezen voor hun verblijf in Venetië.
Elke kamer heeft een hartelijke en uitnodigende ambiance, is elegant ingericht en voorzien van mooie materialen en schilderijen, schitterend Murano-glas en moderne gemakken. De houten balken, lambrisering en met bloemen versierde terrassen met een mooi uitzicht maken het plaatje compleet.
De junior suites bieden een adembenemend mooi uitzicht op de Lagune, en de meeste zijn voorzien van een balkon of terras.
Kamers: 51
Beschikbaarheid
Vul de data van uw verblijf in om de beschikbaarheid te controleren
In welke periode wilt u hier verblijven?
Hotelfaciliteiten
Algemeen
Restaurant –
Bar –
Receptie 24 uur –
Kranten –
Terras –
Rookvrije kamers –
Lift –
Versneld in- en uitchecken –
Kluisje –
Verwarming –
Bagage-opslag –
Homovriendelijk –
Alle openbare en privé-ruimtes zijn rookvrij
Activiteiten
Jacuzzi
Diensten
Roomservice –
Kinderopvang –
Wasserij –
Ontbijt op de kamer –
Strijkservice –
Fax / kopieerapparaat
Internet
Draadloos internet (hotspot) is beschikbaar in het gehele hotel en kost EUR 2,50 per uur .
Parkeren
Geen parkeergelegenheid.
Regels van het hotel
Dit zijn de algemene voorwaarden van het hotel. Aangezien zij per kamertype kunnen verschillen, dient u tevens de kamerbeschrijving te raadplegen.
Inchecken
14:00 - 00:00 uur
Uitchecken
tot 12:00 uur
Annuleringen
Bij annulering tot 2 dagen vóór de aankomstdatum
worden geen kosten in rekening gebracht.
Bij annulering daarna of indien u niet komt opdagen (no-show) wordt de eerste overnachting in rekening gebracht.
Kinderen en extra bedden
Alle kinderen tot 2 jaar oud verblijven gratis in het hotel, wanneer er gebruik wordt gemaakt van de reeds aanwezige bedden.
Alle kinderen tot 2 jaar oud verblijven gratis in het hotel, babybedjes inbegrepen.
Alle oudere kinderen of volwassenen betalen EUR 60,00 per persoon per nacht extra bedden inbegrepen.
Maximumaantal extra bedden/babybedjes in een kamer: 1.
Extra bedden en babybedjes zijn op aanvraag. De beschikbaarheid dient door het hotel te worden bevestigd.
Toeslagen zitten niet bij het totaalbedrag van uw reservering inbegrepen en worden in het hotel apart in rekening gebracht.
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Geaccepteerde creditcards
- American
- Visa
- Euro/Mastercard
- Diners
- CartaSi
Het hotel behoudt zich het recht voor uw creditcard op geldigheid te controleren.
Reisinformatie
Aan het water, vlakbij het Saint Mark plein en het centrum van de stad.
55 minuten van het Marco Polo vliegveld - 30 minuten met de watertaxi.
25 minuten van het Santa Lucia Train Station - 15 minuten met de watertaxi.
20 minuten van de San Marco parkeerplaats op Piazzale Roma - 15 minuten met de watertaxi.
30 minuten van de Tronchetto parkeerplaats - 20 minuten met de watertaxi.