Het hotel ligt in het oosten van Rotterdam, dicht bij het Rotterdam Alexander trein- en metrostation en op een korte afstand rijden van Rotterdam Airport.
Campanile Hotel & Restaurant Rotterdam Oost biedt u een betaalbare accommodatie met goede voorzieningen op een handige locatie. Behalve de goede verbindingen met trein en vliegtuig, die u een snelle toegang tot Nederland en verder geven, ligt het hotel ook strategisch bij de E19/A16 en E25/A20 snelwegen.
Het hotelrestaurant serveert uitstekende gerechten waaronder regionale specialiteiten. En wat dacht u van de hors d'oeuvres en dessertbuffetten die in de streek befaamd zijn. Voor uw gemak beschikken de kamers over draadloos internet (tegen vergoeding) en alle standaardfaciliteiten waaronder een koffiezetapparaat en waterkoker.
Wat uw reden ook is voor uw verblijf in Rotterdam, de schappelijke prijsjes en uitstekende ligging zorgen ervoor dat dit hotel een uitstekende keuze is.
Kamers: 47
Hotelketen: Campanile
Beschikbaarheid
Vul de data van uw verblijf in om de beschikbaarheid te controleren
In welke periode wilt u hier verblijven?
Hotelfaciliteiten
Algemeen
Restaurant –
Bar –
Tuin –
Terras –
Rookvrije kamers –
Kamers / voorzieningen voor gasten met een handicap –
Geluiddichte kamers –
Verwarming –
Bagage-opslag –
Alle openbare en privé-ruimtes zijn rookvrij
Diensten
Vergader-/feestzaal –
Schoenpoetsen –
Lunchpakket –
Fax / kopieerapparaat
Internet
WiFi is beschikbaar in de kamers (gratis).
Parkeren
Gratis Openbaar parkeren is mogelijk bij het hotel zelf.
Regels van het hotel
Dit zijn de algemene voorwaarden van het hotel. Aangezien zij per kamertype kunnen verschillen, dient u tevens de kamerbeschrijving te raadplegen.
Inchecken
16:00 - 23:00 uur
Uitchecken
07:00 - 11:00 uur
Annuleringen
Bij annulering tot 1 dag vóór de aankomstdatum
worden geen kosten in rekening gebracht.
Bij annulering daarna of indien u niet komt opdagen (no-show) wordt de eerste overnachting in rekening gebracht.
Kinderen en extra bedden
Alle kinderen tot 10 jaar oud verblijven gratis in het hotel, wanneer er gebruik wordt gemaakt van de reeds aanwezige bedden.
Alle kinderen tot 2 jaar oud verblijven gratis in het hotel, babybedjes inbegrepen.
Eén kind van 10 tot en met 16 jaar oud betaalt EUR 10,00 per persoon per nacht wanneer er gebruik wordt gemaakt van de reeds aanwezige bedden.
Maximumaantal extra bedden/babybedjes in een kamer: 1.
Extra bedden en babybedjes zijn op aanvraag. De beschikbaarheid dient door het hotel te worden bevestigd.
Toeslagen zitten niet bij het totaalbedrag van uw reservering inbegrepen en worden in het hotel apart in rekening gebracht.
Huisdieren
Huisdieren zijn toegestaan, op verzoek (mogelijk tegen betaling).
Groepen
Bij een boeking van meer dan 9 kamers kunnen gewijzigde voorwaarden en extra toeslagen van toepassing zijn.
Geaccepteerde creditcards
- American
- Visa
- Euro/Mastercard
- JCB
- PIN
- Maestro
Het hotel behoudt zich het recht voor uw creditcard op geldigheid te controleren.
Reisinformatie
Vervoer / Lokatie:
Vanuit richting Breda/Dordrecht : neem de A16 naar Rotterdam. Neem afslag 27 Prins-Alexander. Aan het eind van de afslag links bij de stoplichten. Na 150 m ziet U het hotel aan Uw rechterhand. Sla rechtsaf bij de stoplichten, en vervolgens de eerste straat links. Vanuit richting Den Haag/Rotterdam Airport: A13 naar Rotterdam tot de A20, vervolgens de A20 richting Utrecht. Neem afslag 16 Prins-Alexander. Einde afrit rechts, bij de tweede stoplichten rechts naar Alexandrium. Rechtdoor, onder het oosterhof door. Derde stoplicht links alwaar U het hotel zult vinden. Vanuit de Europoort: A15 naar Rotterdam door de Benelux tunnel, vervolgens de A20 richting Utrecht. afslag 16 Prins-Alexander. Eind afrit rechts. Bij tweede stoplichten rechts richting Alexandruim. Rechtdoor, onder het oosterhof door. Derde stoplicht links alwaar U het hotel zult vinden.
Belangrijke informatie
Laat aankomen: Gasten dienen uiterlijk 23.00 uur in het hotel aan te komen. Uw kamer kan na 23.00 uur niet meer gegarandeerd worden. Indien u uw aankomsttijd niet kunt veranderen, verzoeken wij u contact met het hotel op te nemen voor 23.00 uur plaatselijke tijd.