Het stijlvolle Mercure Hotel Tilburg Centrum ligt direct aan het belangrijkste plein, het Heuvelplein, en biedt smaakvol ingerichte kamers en suites.
Het hotel is gevestigd in een kenmerkend gebouw en biedt luxe, verfijnde accommodatie voor een ontspannen stadsuitje. Begin de dag goed met een uitgebreid ontbijt en het historische centrum ligt op een steenworp afstand.
U kunt gebruik maken van de privéparkeergelegenheid en overal in het gebouw is een draadloze internetverbinding (tegen extra betaling). Na een lange dag kunt u heerlijk ontspannen in de sauna, het Turks bad, schoonheidscentrum of Health City fitnesscentrum, dat direct naast het hotel te vinden is, hier zijn kosten aan verbonden.
Ontdek de eerlijke, verrukkelijke cuisine van het nieuwe, trendy restaurant Taste! en bewonder de prachtige designinrichting.
Kamers: 91
Hotelketen: Mercure
Beschikbaarheid
Vul de data van uw verblijf in om de beschikbaarheid te controleren
In welke periode wilt u hier verblijven?
Hotelfaciliteiten
Algemeen
Restaurant –
Bar –
Receptie 24 uur –
Kranten –
Terras –
Rookvrije kamers –
Lift –
Kluisje –
Verwarming –
Bagage-opslag –
Homovriendelijk –
Alle openbare en privé-ruimtes zijn rookvrij
Activiteiten
Sauna –
Fitnessruimte –
Solarium –
Wellness-centrum –
Massage –
Jacuzzi –
Turks bad
Diensten
Roomservice –
Vergader-/feestzaal –
Business-centrum –
Wasserij –
Stomerij –
Ontbijt op de kamer –
Strijkservice –
Schoenpoetsen –
Lunchpakket –
Fax / kopieerapparaat
Internet
WiFi is beschikbaar in het gehele hotel en kost EUR 6,00 per uur .
Parkeren
Privé parkeren is mogelijk bij het hotel zelf en kost EUR 7,50 per dag .
Regels van het hotel
Dit zijn de algemene voorwaarden van het hotel. Aangezien zij per kamertype kunnen verschillen, dient u tevens de kamerbeschrijving te raadplegen.
Inchecken
Vanaf 14:00 uur
Uitchecken
tot 12:00 uur
Annuleringen
Bij annulering tot 1 dag vóór de aankomstdatum
worden geen kosten in rekening gebracht.
Bij annulering daarna of indien u niet komt opdagen (no-show) wordt de eerste overnachting in rekening gebracht.
Kinderen en extra bedden
Alle kinderen tot 11 jaar oud verblijven gratis in het hotel, wanneer er gebruik wordt gemaakt van de reeds aanwezige bedden.
Alle kinderen tot 2 jaar oud verblijven gratis in het hotel, babybedjes inbegrepen.
Alle oudere kinderen of volwassenen betalen EUR 25,00 per persoon per nacht extra bedden inbegrepen.
Maximumaantal extra bedden/babybedjes in een kamer: 1.
Extra bedden en babybedjes zijn op aanvraag. De beschikbaarheid dient door het hotel te worden bevestigd.
Toeslagen zitten niet bij het totaalbedrag van uw reservering inbegrepen en worden in het hotel apart in rekening gebracht.
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Geaccepteerde creditcards
- American
- Visa
- Euro/Mastercard
- Diners
- PIN
- Maestro
Het hotel behoudt zich het recht voor uw creditcard op geldigheid te controleren.
Eten en Drinken
Het nieuwe, trendy restaurant Taste! biedt een stijlvolle inrichting voor een verrukkelijk diner.
De gerechten worden met passie bereid en dat proeft u. De eerlijke maaltijden worden met zorg bereid en er worden voornamelijk biologische producten gebruikt.
Reisinformatie
Het hotel is gelegen in het hartje centrum van Tilburg.
Vanuit alle richtingen volgt u "Centrum-Zuid" en daarna het bord "Parking Heuvelpoort". U kunt eerst uw bagage afgeven bij de receptie of direct uw auto parkeren in het beveiligde gedeelte van de parkeergarage op niveau 7 of hoger.