Dit prachtig gerenoveerde kasteel ligt verborgen in een groot park aan de rand van Maastricht, ideaal voor als u op zoek bent naar unieke accommodatie tegen een betaalbare prijs.
In Kasteel Vaeshartelt, dat vroeger eigendom was koning Willem II, worden historische elementen gecombineerd met moderne architectuur. Het kasteel wordt omringd door eeuwenoude bomen en straalt een prachtige sfeer uit.
Geniet van de zon op een van de terrassen of wandel door de tuin. Tijdens het lezen van de krant kan het personeel voor u een fiets huren, zodat u gemakkelijk de omgeving kunt verkennen. Verpakte lunches zijn ook verkrijgbaar op verzoek.
Gratis parkeerplaatsen, draadloos internet en een hotelrestaurant maken Kasteel Vaeshartelt tot een favoriete bestemming voor degenen die willen ontsnappen aan het drukke stadsleven.
Kamers: 84
Beschikbaarheid
Vul de data van uw verblijf in om de beschikbaarheid te controleren
In welke periode wilt u hier verblijven?
Hotelfaciliteiten
Algemeen
Restaurant –
Bar –
Receptie 24 uur –
Kranten –
Tuin –
Terras –
Rookvrije kamers –
Kamers / voorzieningen voor gasten met een handicap –
Lift –
Kluisje –
Verwarming –
Designhotel –
Bagage-opslag –
Alle openbare en privé-ruimtes zijn rookvrij
Activiteiten
BBQ-voorzieningen –
Fietsen
Diensten
Vergader-/feestzaal –
Business-centrum –
Wasserij –
Stomerij –
Strijkservice –
Valutawissel –
Fietsverhuur –
Schoenpoetsen –
Lunchpakket –
Fax / kopieerapparaat
Internet
WiFi is beschikbaar in de kamers (gratis).
Parkeren
Gratis Openbaar parkeren is mogelijk bij het hotel zelf.
Regels van het hotel
Dit zijn de algemene voorwaarden van het hotel. Aangezien zij per kamertype kunnen verschillen, dient u tevens de kamerbeschrijving te raadplegen.
Inchecken
14:00 - 23:00 uur
Uitchecken
07:30 - 10:30 uur
Annuleringen
Bij annulering tot 1 dag vóór de aankomstdatum
worden geen kosten in rekening gebracht.
Bij annulering daarna of indien u niet komt opdagen (no-show) wordt de eerste overnachting in rekening gebracht.
Kinderen en extra bedden
Alle kinderen tot 2 jaar oud verblijven gratis in het hotel, wanneer er gebruik wordt gemaakt van de reeds aanwezige bedden.
Alle kinderen tot 2 jaar oud betalen EUR 12,50 per persoon per nacht babybedjes inbegrepen.
Alle oudere kinderen of volwassenen betalen EUR 35,00 per persoon per nacht extra bedden inbegrepen.
Maximumaantal extra bedden/babybedjes in een kamer: 1.
Extra bedden en babybedjes zijn op aanvraag. De beschikbaarheid dient door het hotel te worden bevestigd.
Toeslagen zitten niet bij het totaalbedrag van uw reservering inbegrepen en worden in het hotel apart in rekening gebracht.
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Geaccepteerde creditcards
- American
- Visa
- Euro/Mastercard
- PIN
Het hotel behoudt zich het recht voor uw creditcard op geldigheid te controleren.
Hotelinformatie
17e-eeuws kasteel, prachtig 7 hectare Engels park, buitenterrassen, 8 klassieke banketzalen, 84 moderne driesterren hotelkamers, 22 vergaderzalen, conferentiezaal met 200 man capaciteit, video-conferentie faciliteiten kunnen dit aantal uitbreiden tot 300. Zalen voor poster discussies, tolk-cellen, groot assortiment audio-visuele apparatuur, technische ondersteuning, standhouders faciliteiten, secretarieel kantoor met computer, printer en ISDN, all-round receptie. Gehandicaptenfaciliteiten, restaurant “de Sterrenhemel” met 160 zitplaatsen, Sirius Bar, lounge, hotelkeuken.
Het hotel is gemakkelijk bereikbaar, er is ruime parkeergelegenheid, alles onder één dak. Voor speciale gelegenheden bieden wij receptiezalen in klassieke entourage: de perfecte ambiance met deuren die openen naar een terras met flikkerende fakkels. Het geheel doet bijna mystiek aan, ideaal voor een sprookjeshuwelijk.
Na een weldadige nachtrust kunt u uw weekend break beginnen met een dagje Maastricht. Natuurlijk kunt u ook lekker een boek lezen fietsen of gewoon even helemaal niets doen. Geef je over aan de rust; morgen bekijken we de kunstcollectie wel.
Het hotel heeft eigen parkeergelegenheid, 175 plaatsen.
Eten en Drinken
Lunch wordt geserveerd tussen 12.30 en 14.00 uur en het diner tussen 18.00 en 21.00 uur. In de Sirius Bar kunt u heerlijk dineren of borrelen met uitzicht op het park.
De omgeving
De natuur zoals ze bedoelt is. Een Engels park met vijvers oude bomen gemaaide paden door het hoge gras wandelen een frisse neus halen en uitrusten op een houten bankje.
Reisinformatie
E-25 / A-2 autosnelweg Amsterdam-Eindhoven-Maastricht,
E-314 / A-79 autosnelweg Aken-Heerlen-Maastricht, afrit 1
E-40 autosnelweg Keulen-Brussel
E-42 autosnelweg Parijs-Luik
E-34 autosnelweg Dortmund-Antwerpen
Met de auto vanuit Maastricht:
Meerssenerweg volgen, na enkele kilometers de afslag Weert (linksaf) en
tweemaal het spoor oversteken. Vervolgens rechtdoor de oprijlaan oprijden.
Met de auto vanuit Heerlen:
Autoweg A-79 Heerlen-Maastricht, neem de afrit Rothem-Bunde (afrit 1); aan het einde
van de afrit rechtsaf; bij de eerstvolgende T-splitsing gaat u linksaf richting Maastricht;
U volgt deze weg en u gaat de eerste straat naar rechts (richting Weert). Na het passeren van de overweg (2x) ziet u voor u kasteel Vaeshartelt liggen.
Vanaf het station met de bus; maar is dan nog 10 minuten lopen.
In het weekend hebben we een shuttle service tegen goedkopere tarieven kunnen gasten een taxivoucher kopen.
Met de auto vanuit Eindhoven:
Autoweg A2 Eindhoven-Maastricht, neem de afrit Meerssen-Bunde (afrit 51). Aan het einde van de afrit op de rotonde links. Onder het viaduct door tot de tweede rotonde. Bij deze rotonde gaat u naar rechts richting Maastricht. U volgt deze weg en na ongeveer 1 kilometer (bij de 2e rotonde) gaat u rechts en vervolgens de eerste straat weer rechts (richting Weert). Na het passeren van de overweg (2x) rijdt u links de oprijlaan op en ziet u kasteel Vaeshartelt voor u liggen.
Belangrijke informatie
Uitchecken: 9.30 uur - dinsdag t/m vrijdag.
Uitchecken: 10.30 uur - zaterdag t/m maandag.
Uitchecken: 11.30 uur - feestdagen.
De gasten mogen wel buiten op onze terrassen, parken, binnenhof en geheime tuin roken.